Sosyal Medya:

Kombi Servisi Ankara

Ana Sayfa Kombi Servisi

Kombi Tamiri

Doğalgazın yaşamımıza katılması ile birlikte LPG kaynaklı yakıt türünü neredeyse unuttuk. Çünkü doğalgaz çok daha optimum çözümler sağlıyor ve bugün için vazgeçilmez bir durumda.Bizler de bu hassas cihazların Bakım, Onarım ve Montaj gibi hizmetlerini ilimizde en profesyonel şartlarda yürütme gayreti içerisindeyiz. Elbette uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve tecrübemiz olduğunu, ayrıca yetkili servis statüsünde olduğumuzu büyük bir gururla ifade etmek istiyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz yüzlerce başarılı çalışma sonrasında saygıdeğer müşterilerimizin bizlere göstermiş olduğu teveccühün boşuna olmadığını da ayrıca vurgulamakta yarar görüyoruz.

Profesyonel Çözümler

Konumuza devam etmeden önce son derece hayati ve bir o kadar önemli hatırlatma yapalım. Bilindiği gibi maalesef kombi cihazlarından kaynaklanan ve oldukça üzücü şekilde sonuçlanan pek çok kaza yaşanıyor. Dolayısıyla insan yaşamını her şeyin üzerinde tutan bakış açısına sahip  bizler bu önemli hatırlatmayı yapmak istiyoruz. Çünkü maalesef her yıl çok sayıda insanımızı gerek ihmal, gerekse yanlış müdahale edilen kombi cihazlarından kaynaklanan kazalar neticesinde kaybediyoruz. Bu önemli cihaza yetkisiz kişilerin müdahale etmesine lütfen müsaade etmeyiniz. Dilerseniz bu noktadan sonra cihazlarınızda Montaj, Bakım&Onarım hizmetlerimizi nasıl gerçekleştiriyoruz, konusunda sizleri aydınlatalım.

Hizmetlerimizde Sınır Yok

Elbette az önce değindiğimiz hassas konular gereği firmamız cihazlara müdahale yetkisine sahip personelini öncelikle gerekli eğitimlerden geçmesini sağlar. Dolayısıyla yetkili firması olarak, asla bu cihazlara müdahale eğitimi almamış ve deneyim kazanmamış personeli göndermeyiz. Bu çerçevede firmamızdan destek talep eden saygıdeğer müşterilerimizin kesinlikle müsterih olmalarını istirham ediyoruz. Dilerseniz artık aşama aşama bakım ve onarım çalışmalarını nasıl yaptığımıza geçelim. Öncelikle cihazımızın yanına ulaştığımızda Su tesisatı, Elektrik tertibatı ve Gaz sistemlerinden oluşan ve 3 farklı kaynaktan beslenen cihazın tüm sistemlerini kapatarak gerekli güvenlik önlemleri alınır. Eğer cihazın normal periyodik bakımı yapılacaksa direkt bakıma yönelik çalışmalarımız başlar. Tabii bu sırada sökülen parçalar uzman personelimiz tarafından kontrol edilir. Kontroller sırasında arızalı olduğu tespit edilen parça bulunması durumunda derhal size aktarılır ve arızanın giderilmesi için sizlerden direktif beklenir.

Kombi Servisi Seçerken Lütfen Dikkat Ediniz

Eğer cihazınızda herhangi bir aksaklık tespit edilmezse, bakım çalışmalarımız su ve gaz tesisatlarında ayrı ayrı sürdürülür. Bunun yanı sıra atık gazın çıkış yaptığı sistemleri oldukça titiz bir çalışma ile kontrol ederek temizliğini sağlanır. Çünkü üzücü kazaların yaşanmasındaki nedenlerin başında bu sistemlerde meydana gelen tıkanmalar önemli rol oynuyor. Sonuç itibariyle kombi servisi seçerken çok dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Lütfen çok daha kapsamlı bilgi almak üzere web sayfamızda yer alan iletişim seçeneklerinden bizlere ulaşmayı ihmal etmeyiniz. Telefonlarımız ve diğer seçeneklerimiz sizlerden gelecek çağrıları yanıtlamak üzere sürekli açık bulundurulmaktadır. Ayrıca izninizle fiyatlarımızın oldukça makul seviyelerde tutulduğunu ve çeşitli ödeme kolaylıkları sağladığımızı da ayrıca belirtelim. Sizin ve sevdiklerinizin yaşamının her şeyden daha değerli olduğunu lütfen unutmayın diyoruz ve esenlikler diliyoruz efendim.

HEMEN ARA
Open chat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim.