Sosyal Medya:

Klima Servisi Ankara

Ana Sayfa Klima Servisi

Klima Tamiri

Dönemsel olarak yetkisiz kişiler tarafından gerçekleştirilen müdahaleler neticesinde geri dönülmez pahalı arızalar ile karşılaşıyoruz. Bu nedenle başta klima montajı olmak üzere, klima bakımı veya onarımı konularında gerekli eğitimlerini almış tamamı uzman personelden oluşan firmamızın tecrübelerinden yararlanmanızı öneriyoruz. Cihazınızın değerli olduğunu lütfen unutmayın diyerek hizmetimizin detaylarına geçelim.

 

Klima Servisi

Firmamızın rasyonel ve uygun fiyatları çerçevesinde sunmuş olduğu kaliteli hizmetlerimizin başlangıcında öncelikle güvenlik geliyor. Dolayısıyla cihazın elektrik tertibatının devre dışı bırakılması ile start alıyor. Ayrıca bakım sırasında personelimiz olası arıza kontrollerini standart şekilde gerçekleştirmektedir. Bu nedenle cihazda arızalı bölüm bulunması durumunda hemen sizleri bilgilendiriliyoruz. Ancak siz onay verirseniz bir onarım çalışması yapılabildiğini anti parantez vurgulamış olalım. Bunun dışında cihazının hava filtreleri ve fan pervaneleri sırasıyla kontrol edilerek gaz basınç değerlerinin ölçümü yapılıyor.

Klima Bakımı Komplike Bir Çalışma Disiplini Gerektiriyor

Komplike bir çalışmanın söz konusu olduğu klima bakımı eğitimli ellerde gerçekleşmesi gereken ciddi bir iş olduğu hepimizin malumudur. Dolayısıyla iyi bir bakım ile kendi halinde devam etmesi durumunda yaşanacak pahalı arızaların önüne geçiyor diyebiliriz. Evaparatörün ve Kondenser temizlikleri sırasıyla gerçekleştirilerek bakım cihazın verimli çalıştığı gözlenene kadar sürdürülüyor. Lütfen kapsamlı bilgi edinmek üzere web sayfamızda yer alan telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşınız. Bizleri tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz ve esenlikler diliyoruz efendim.

HEMEN ARA
Open chat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim.